Provider

Aktualności

Protasiewicz przejdzie operację
2017-10-17 23:38:30 Justyna Niećkowiak [zuzel]

Piotr Protasiewicz w środę "idzie pod nóż"! Kapitan Ekantor.pl Falubazu przejdzie zabieg usunięcia śruby, którą w 2016 roku skręciła złamany w meczu ligi szwedzkiej obojczyk.   [więcej...]

IV Memoriał Rycerzy Speedwaya dla Karczmarza
2017-10-17 22:04:08 Justyna Niećkowiak [zuzel]

Zwycięstwem Rafała Karczmarza zakończył się wtorkowy Memoriał Rycerzy Speedwaya na torze przy W69. Junior Cash Broker Stali Gorzów zdobył komplet 15 punktów, a w finale pokonał Szymona Szlauderbacha, Jakuba Miśkowiaka i Huberta Czerniawskiego. Najlepszy z jeźdźców Ekantor.pl Falubazu, Mateusz Burzyński był siódmy.   [więcej...]

Hampel trenował w Lesznie
2017-10-17 09:27:06 Redakcja [zuzel]

Jarosław Hampel korzysta z dobrej pogody. Żegnający się z Ekantor.pl Falubazem zawodnik w poniedziałek trenował na torze w Lesznie.   [więcej...]

Iversen odchodzi ze Stali Gorzów
2017-10-16 22:27:03 Justyna Niećkowiak [zuzel]

Kolejny zawodnik w PGE Ekstralidze zdecydował się na zmianę klubowych barw. Odejście z Cash Broker Stali ogłosił Niels Kristian Iversen.   [więcej...]

IV Memoriał Rycerzy Speedwaya już jutro
2017-10-16 18:42:15 Justyna Niećkowiak [zuzel]

Już jutro przy W69 odbędzie się IV Memoriał Rycerzy Speedwaya, turniej upamiętniający tragicznie zmarłych żużlowców Falubazu Zielona Góra. Zawody w młodzieżowej obsadzie rozpoczną się o godzinie 17:00.   [więcej...]

Lista klasyfikacyjna 2017
2017-10-16 07:16:26 Justyna Niećkowiak [zuzel]

Kacper Woryna z ROW-u Rybnik zanotował największy progres na liście klasyfikacyjnej zawodników PGE Ekstraligi. Porównując minione dwa sezony zawodnik jest na wielkim plusie (+23), kolejne miejsce dla Bartosza Smektały (+21) z FOGO Unii Leszno. Największy regres zanotował Paweł Przedpełski (Get Well Toruń – 24).   [więcej...]

Dudek na podium Race of the Night
2017-10-15 12:59:10 Justyna Niećkowiak [zuzel]

Patryk Dudek na podium turnieju Race of the Night w Wittstock. Jeździec Ekantor.pl Falubazu wygrał finałowy wyścig, ale na podium zajął dopiero trzecie miejsce, bo więcej punktów od niego zgromadzili Martin Vaculik (I msc) i Emil Sajfidinov (II msc).   [więcej...]

SEC: Lebiediew z tytułem Mistrza Europy
2017-10-15 06:15:23 Justyna Niećkowiak [zuzel]

Andrzej Lebiediew wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy! Ostatni finał SEC w Lublinie wygrał Krzysztof Kasprzak, ale drugie miejsce i aż 14 punktów pozwoliło Łotyszowi wygrać cały cykl.   [więcej...]

J.Thorssell: Mój sezon w ZG był super
2017-10-14 10:55:19 Justyna Niećkowiak [zuzel]

Jacob Thorssell, który z powodu urazu kręgosłupa zmuszony był przedwcześnie zakończyć sezon podsumował swój roczny pobyt w zespole Falubazu. - Mój sezon z drużyną z Zielonej Góry był super. Kochałem każdą minutę - pisze Jacob.   [więcej...]

Złoto „leży” na torze
2017-10-13 15:17:42 Redakcja [zuzel]

Tysiące kilometrów, 780 okrążeń, 195 wyścigów, 177 dni, dziewięć rund w dziewięciu krajach – tyle w sezonie 2017 potrzeba, by poznać najlepszego żużlowca „Starego kontynentu”. 14 października, około godziny 22, dowiemy się, kto został nowym królem europejskiego speedway’a.   [więcej...]

znalezionych: 22812, strona 1 z 2282