Provider

Aktualności

Górnik II Zabrze - KS Falubaz ZG 0:1 (0:1)
2017-04-15 16:55:14 Justyna Niećkowiak [pilka]

Trwa dobra passa zielonogórskich piłkarzy! KS Falubaz wygrał 1:0 mecz wyjazdowy z ekipą Górnika II Zabrze. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył już w 16 minucie Albert Cipior. To trzecie z rzędu zwycięstwo Falubazu w rozgrywkach III ligi.

KS Falubaz - Pniówek Pawłowice Śląskie 1:0 (1:0)
2017-04-08 19:17:41 Justyna Niećkowiak [pilka]

Drugie z rzędu zwycięstwo KS Falubazu Zielona Góra! Zielonogórzanie pokonali na własnym boisku 1:0 Pniówek Pawłowice Śląskie. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył już w czwartej minucie Jakub Babij.

Skra Częstochowa - KS Falubaz ZG 0:2 (0:2)
2017-04-01 15:53:36 Justyna Niećkowiak [pilka]

Po pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej sięgnęli zielonogórscy piłkarze! KS Falubaz zdobył trzy punkty, pokonując na wyjeździe w Częstochowie miejscową Skrę 2:0.   [więcej...]

Wyniki lig regionalnych
2017-03-26 22:00:02 Justyna Niećkowiak [pilka]

W ligach regionalnych rozegrano kolejne mecze w IV lidze, klasie okręgowej i klasie A. Zmagania wznowiono także w klasie B. Oto wyniki spotkań.   [więcej...]

Constract Lubawa - KU AZS UZ Zielona Góra 3:0
2017-03-25 23:30:26 Justyna Niećkowiak [pilka]

Wyjazdowa porażka futsalistów. KU AZS UZ Zielona Góra przegrał w 19. kolejce I ligi z zespołem Constract Lubawa 0:3.

KS Falubaz ZG - Rekord Bielsko-Biała 3:3 (1:1)
2017-03-25 17:27:55 Justyna Niećkowiak [pilka]

Pierwszy punkt tej wiosny trafia na konto KS Falubaz Zielona Góra. Zielonogórzanie zremisowali na własnym boisku z zespołem Rekord Bielsko-Biała 3:3.   [więcej...]

III liga: 18. kolejka + tabela
2017-03-20 06:42:47 Justyna Niećkowiak [pilka]

Za nami pierwsze wiosenne rozdania w III lidze. Jakie rozstrzygnięcia padły? Jak wygląda tabela?   [więcej...]

Górnik Wałbrzych - KS Falubaz ZG 1:0 (1:0)
2017-03-19 18:45:00 Justyna Niećkowiak [pilka]

Od porażki piłkarską wiosnę rozpoczyna KS Falubaz. Zielonogórzanie na inaugurację rundy wiosennej przegrali wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Wałbrzych 0:1. Bramkę dla gospodarzy dającą trzy punkty zdobył w 7. minucie meczu Marcin Morawski.

2017-03-18 22:11:06 Justyna Niećkowiak [pilka]

W weekend zainaugurowana została runda wiosenna w ligach regionalnych. Rozegrano już mecze w IV lidze, klasie okręgowej i klasie A. Oto wyniki zmagań.   [więcej...]