sport zielona gora

Fotobudka zielona góra ZPS Działkę budowlanš ZPS


Facebook

Typer




Ciekawostki

» Plastrony


» Budowa motocykla


Inne

» Linki


Redakcja

» O nas


» Redakcja
» Reklama
» Kontakt

Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

Provider


Aktualności - Żużel


Listy startowe el. Złotego Kasku

   30. marca na torach w Krośnie, Rawiczu i Gnieźnie odbędą się eliminacje Złotego Kasku. Znane są już listy startowe tych zawodów.

R      e      k      l      a      m      a

Miejsce w finale Złotego Kasku zagwarantowane mają Maciej Janowski, Piotr Pawlicki i Patryk Dudek.  Finał ZK 14. kwietnia w Zielonej Górze.

Listy startowe:


Krosno:
1. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń)
2. Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
3. Grzegorz Walasek (Get Well Toruń)
4. Maciej Kuciapa (Speed Car Motor Lublin)
5. Przemysław Pawlicki (Stal Gorzów)
6. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
7. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
8. Edward Mazur (Orzeł Łódź)
9. Dawid Lampart (Stal BETAD Leasing Rzeszów)
10. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
11. Jakub Jamróg (Unia Tarnów)
12. Oskar Bober (Betard Sparta Wrocław)
13. Ernest Koza (Arge Speedway Wanda Kraków)
14. Kacper Woryna (ROW Rybnik)
15. Marcin Rempała (Kolejarz Opole)
16. Artur Czaja (Grupa Azoty Unia Tarnów)

R1. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów)
R2. Karol Baran (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)

Awans do finału uzyska 5 zawodników

Rawicz:
1. Adrian Miedziński (Get Well Toruń)
2. Daniel Jeleniewski (Speed Car Motor Lublin)
3. Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
4. Patryk Dolny (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.)
5. Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów)
6. Adrian Cyfer (Polonia Piła)
7. Michał Szczepaniak (Polonia Piła)
8. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno)
9. Hubert Łęgowik (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
10. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław)
11. Szymon Woźniak (Betard Sparta Wrocław)
12. Marcin Nowak (GTM Start Gniezno)
13. Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź)
14. Tobiasz Musielak (ROW Rybnik)
15. Damian Baliński (ROW Rybnik)
16. Piotr Świderski (Orzeł Łódź)

R1. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
R2. Marcel Kajzer (PSŻ Poznań)

Awans do finału uzyska 4 zawodników + 1 rezerwowy

Gniezno:
1. Adrian Gała (GTM Start Gniezno)
2. Norbert Kościuch (Polonia Piła)
3. Tomasz Gapiński (Polonia Piła)
4. Mirosław Jabłoński (GTM Start Gniezno)
5. Kacper Gomólski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
6. Jarosław Hampel (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
7. Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
8. Oskar Fajfer (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
9. Rafał Okoniewski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
10. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław)
11. Krystian Pieszczek (MRGARDEN GKM Grudziądz)
12. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
13. Zbigniew Suchecki (TŻ Ostrovia Ostrów)
14. Sebastian Ułamek (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
15. Mateusz Szczepaniak (Arge Speedway Wanda Kraków)
16. Rune Holta (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)

R1. Dominik Kossakowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
R2. Michał Łopaczewski (Kolejarz Opole)

źródło: sportowefakty.wp.pl
Justyna Niećkowiak (2017-03-20 17:41:56)
Wyślij link do serwisu:    Wykop    Facebook    Wyślij link do serwisu !    Wyślij link do serwisu!    


Przeczytaj również:

 • [2017-04-26 14:25:00] Skład Ekantor.pl Falubazu do Leszna »
 • [2017-04-26 09:21:15] Nowe daty meczów 2. rundy »
 • [2017-04-25 20:58:25] Gollob wybudzony ze śpiączki »
 • [2017-04-25 20:23:20] MDMW: Wygrana Falubazu w Lesznie »
 • [2017-04-25 08:52:59] Anglia: 7 pkt. Thorssella »
 • [2017-04-24 22:29:10] Kulisy meczu Falubaz - Get Well Toruń (video) »
 • [2017-04-24 22:11:50] Godziny rozpoczęcia meczów 4. rundy PGE Ekstraligi »
 • [2017-04-24 21:46:38] Dudek w elim. do GP, Protasiewicz do SEC »
 • [2017-04-24 20:41:06] Falubaz pracuje w Ekantor.pl (video) »
 • [2017-04-24 13:50:57] 2 maja mecz z GKM. Bilety znów w sprzedaży »

Zielonogórska Strona Żużlowa

<< wstecz


 Reklama
bilety


 Sonda

Kto będzie najlepszym zawodnikiem Falubazu w sezonie 2016?

    Andriy Karpov
    Patryk Dudek
    Piotr Protasiewicz
    Jason Doyle
    Inny zawodnik


 Reklama



 Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 3
(2017-04-30)
GKM-Eko-Dir Włókniarz0 : 0
Fogo Unia-Ekantor.pl Falubaz0 : 0
Stal-ŻKS ROW0 : 0
Betard WTS-Get Well0 : 0

Zobacz więcej »


 Tabela Ekstraligi
Ekantor.pl Falubaz ZG2+18
Cash Broker Stal Gorzów2+2
Get Well Toruń0-20
Betard Sparta Wrocław--
Mrgarden GKM Grudziądz--
ROW Rybnik--
Fogo Unia Leszno--
Włókniarz Częstochowa--
Zobacz więcej »

 W obiektywie

Zdjecie miesiąca - ŻUŻEL



:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Linki:    biuro rachunkowe zielona góra | fotografia ślubna zielona góra

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną i finansową.