sport zielona gora

Bow-max


Facebook

Typer
Ciekawostki

» Plastrony


» Budowa motocykla


Inne

» Linki


Redakcja

» O nas


» Redakcja
» Reklama
» Kontakt

Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

Provider


Aktualności - Żużel


Kibic ma głos: Skład Falubazu 2018 (opinie)

   Jak zielonogórscy kibice oceniają wzmocnienia i siłę drużyny Falubazu? Oto najciekawsze komentarze fanów.

R      e      k      l      a      m      a

 
Kibic z Nowej Soli:
 
Skład jest w miarę dobry, ale nie należy upatrywać w nim faworyta do wygrania ligi w przyszłym roku. Jeśli chodzi o nazwiska seniorskie to są w porządku. Dodatkowo przydałby się jakiś młody głodny sukcesu Australijczyk. Najważniejsza sprawa to formacja juniorska. Tu jest tylko jedna opcja: dać szansę młodym takim jak: Tonder, Burzyński, Potoniec. Cel nr 1 to pozbyć się Zgardzińskiego, bo z tej mąki chleba nie będzie.

Grzegorz:
 
Nie da się ukryć, że faworytem do mistrzostwa to my w nowym sezonie nie będziemy. Gdy usłyszałem nazwiska, które do nas przyszły to pierwsza myśl była taka, że widmo spadku jest całkiem realne, bo jak inne zespoły się wzmocniły, to my straciliśmy dwóch liderów. Do Hampela nie mam pretensji, odszedł można powiedzieć z klasą, powiedział o tym szybko i jakoś żalu nie ma. Ale Doyle postąpił moim zdaniem nieuczciwie i chociaż to naprawdę dobry zawodnik to w sumie dobrze, że go nie będzie. Bo za rok znów będzie walczył o tytuł IMŚ i znów zawaliłby nam najważniejsze mecze. Cieszę się z powrotu Grzesia Zengoty. Myślę, że w końcu może być tu liderem. Na pewno te sześć lat w innych klubach dały mu wiele i stać go na wysokie zdobycze. Ma świetne starty, a to połowa sukcesu. Co do dwóch pozostałych zawodników to mam mieszane uczucia. Obaj nie pokazali do tej pory zbyt wiele, ale może trzeba dać im szansę.
 
Krejzol:
 
Czytając różne opinie i słuchając innych kibiców mam wrażenie, że wszyscy się cieszą z tego składu, chociaż wygląda trochę jak zbudowany z tego, co na rynku zostało. Ale może formuła z wielkimi i drogimi gwiazdami się wyczerpała, bo już to przerabialiśmy, a złota i tak w ostatnich latach nie było. Liczę mocno na Zengiego. Myślę, ze się odwdzięczy za szansę i pojedzie jak lider. Do tego wychowanek, co cieszy podwójnie, bo znów mamy mocno zielonogórski skład.
 
Łukasz:

Po latach "tłustych" pojawia się rok chudy. Ale chudy tylko pozornie. Po raz pierwszy od sezonu 2009 będę chodził na żużel, a nie na egzekucje na Grudziądzu, Włókniarzu, Rybniku. Będziemy świadkami zaciętych meczów w okolicach 46-50 pkt na mecz, oby na korzyść naszej ekipy. Takie zwycięstwa również dają 2 duże punkty. W sezonie 2017 oglądaliśmy ich szczególnie dużo, a nierzadko Cieślak musiał osłabiać skład w końcówkach, bo księgowy płakał. Sezon 2017 udowodnił również, że sezon zasadniczy niczego nie gwarantuje w PO, a Mistrzem Polski został zespół ostatni z czołowej czwórki. Cieszmy się tym składem, bo mamy go trochę z przypadku (zarząd nie zakładał odejścia Doyla).
 
Kibice pozytywnie oceniają wzmocnienia zielonogórskiej drużyny
 
Przemek:
 
Na wyjazdach pewnie wszędzie będziemy się martwić, żeby nie było jak w tym roku w Lesznie. Nie ma co ukrywać, że skład na papierze nie powala, a gdy przyjedzie np. Grudziądz to i na W69 nie będzie to już mecz do jednej bramki. Ale nie ma się co martwić na zapas. Wierzę, że Falubaz 2018 to będzie ekipa, która wszystkim będzie chciała pokazać, że skreślanie jej przed sezonem to pomyłka.
 
Wero:
 
Mi ten skład pasuje. Wynik będą ciągnąć nasze chłopaki Protas, Dudek i Zengi, bo po prostu będzie im się chciało. Są stąd, zawsze zrobią więcej dla Falubazu niż gwiazdeczki, które przyjeżdżają do ZG kilka godzin przed meczem, a potem szybko uciekają i mają gdzieś czy zespół przegra czy nie. Dosprzętowić Tondera, bo pokazał, że ma talent i jedziemy!

Jan:
 
Skład jest taki, na jaki nas było stać. I dobrze. Nie chciałbym, żeby powtórzyła się sytuacja z 2015 roku, gdy martwiliśmy się o to, czy w ogóle wystartujemy w lidze. Nie musimy być co roku faworytem do wygrania ligi, a bardzo często stawianie w takiej roli wiąże ręce i stwarza presję. Teraz jedziemy, żeby się utrzymać, chociaż po cichu liczę na to, że trener Cieślak pokaże swój kunszt i wyciśnie z tych chłopaków wiele i będziemy w tym play off. A jak pokazał chociażby ten sezon, gdzie teoretycznie najsłabsza z czwórki drużyna została mistrzem, tam wszystko jest możliwe. Jest profesor Protasiewicz i zgraja młodych wilków, wciąż głodnych sukcesów. To może się udać. A już na pewno nie będzie tak bolało w przypadku braku sukcesów, jak w tym roku, gdy mieliśmy wielkie gwiazdy (Doyle i Hampel), a wyniku brakło. W nowym sezonie myślę, że każde zwycięstwo będzie smakowało lepiej i będzie takim małym sukcesem tej ekipy.
 
Kachna:
 
Mieliśmy skład z zawodnikami z najwyższej i najdroższej półki, a skończyło się na czwartym miejscu, chociaż runda zasadnicza wygrana. Chyba dobrze stało się, że zarząd zakontraktował zawodników, którym się jeszcze chce powalczyć o wynik drużyny, a nie tylko jechać zachowawczo w najważniejszych meczach, bo na horyzoncie widać tytuł mistrza świata. Pana Doyle żegnam bez żalu. Zbudować teraz dobrą atmosferę, wyzwolić chęć walki o każdy punkcik i jechać po zwycięstwo w każdym meczu. Trener Marek Cieślak potrafi wykrzesać z zawodników to co najlepsze, więc wierzę, że ta drużyna da nam wiele emocji w nadchodzącym sezonie. Niech ta zima będzie krótka, bo ja już się doczekać nie mogę. I myślę, że to też pomoże klubowi w przyciągnięciu kibiców na stadion. Każdy będzie ciekawy jak ta drużyna sobie poradzi, a więcej ludzi na trybunach to więcej pieniedzy i jeszcze lepsza atmosfera.
 
Borys:
 
Ciekawi mnie szczególnie Michael Jepsen Jensen. Jason Doyle tak naprawdę dopiero przy Marku Cieślaku stał się klasowym jeźdźcem, można powiedzieć żużlowym terminatorem. Może i z tego Duńczyka pan Marek zrobi takiego kilera! :) Skład nie ma co ukrywać nie jest wzmocniony, a wręcz osłabiony, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Dużo zielonogórzan w Falubazie, a wychowanek to zawsze wychowanek. Popracować mocniej z młodzieżą, ale widać, że klub już pod koniec tego sezonu to zrozumiał. Bez dobrych juniorów nie ma wyniku. W finale pojechały zespoły, które na tych pozycjach miały super chłopaków. Gorzów zdobył brąz, bo też miał lepszych juniorów od nas. Więc trzeba mocno szkolić i nie żałować kasy na sprzęt.

Prezentowane opinie nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść

Redakcja (2017-11-12 23:29:24)
Wyślij link do serwisu:    Wykop    Facebook    Wyślij link do serwisu !    Wyślij link do serwisu!    


Przeczytaj również:

 • [2018-07-15 22:50:50] Komplet Smolinskiego w Roden »
 • [2018-07-15 08:29:57] Nie będzie powrotu KSM »
 • [2018-07-15 08:05:12] Klasyfikacja SEC po dwóch turniejach »
 • [2018-07-15 01:06:40] SeC: Zwycięstwo Lamberta w Gustrow »
 • [2018-07-14 18:47:48] Czy Falubaz zostanie bez nazwy? »
 • [2018-07-14 08:52:44] Przygotowawcze plany Falubazu »
 • [2018-07-14 08:42:12] SEC: Dziś zawody w Gustrow »
 • [2018-07-14 08:30:51] T.Walczak: Zakończyć sezon na torze »
 • [2018-07-13 08:00:59] K.Gomólski: Trudno spasować się w Güstrow »
 • [2018-07-12 13:48:00] Walczak o kontuzjach i przerwie (video) »

Zielonogórska Strona Żużlowa

<< wstecz


 Reklama
bilety


 Sonda

Kto będzie najlepszym zawodnikiem Falubazu w sezonie 2016?

    Andriy Karpov
    Patryk Dudek
    Piotr Protasiewicz
    Jason Doyle
    Inny zawodnik


 Reklama Wyniki Ekstraligi

 Tabela Ekstraligi
Fogo Unia Leszno18+124
Betard Sparta Wrocław15+70
Cash Broker Stal Gorzów15+47
forBet Włókniarz Częstochowa13+6
Get Well Toruń10-43
Grupa Azoty Unia Tarnów8-72
Falubaz ZG7-28
MRGARDEN GKM Grudziądz6-104
Zobacz więcej »

 W obiektywie

Zdjecie miesiąca - ŻUŻEL:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Linki:    biuro rachunkowe zielona góra | fotografia ślubna zielona góra

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną i finansową.