sport zielona gora

Bow-max


Facebook

Typer




Ciekawostki

» Plastrony


» Budowa motocykla


Inne

» Linki


Redakcja

» O nas


» Redakcja
» Reklama
» Kontakt

Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

Provider


Aktualności - Żużel


Elitserien: Komplet Jensena!

   Ależ fantastycznie w tym sezonie w Szwecji spisuje się Michael Jepsen Jensen! Obcokrajowiec Falubazu po udanym występie w minionym tygodniu tym razem zdobył komplet 15 punktów w wyjazdowym meczu w Kumli! Dobrze spisał się także Piotr Protasiewicz, który zapisał na swoim koncie 10 punktów z bonusem. Eskilstuna Smederna pokonała Indianernę 55:35.

R      e      k      l      a      m      a

Ze zwycięstwa Dackarny Malilla cieszył się Patryk Dudek, który zapisał na swoim koncie 11 punktów z dwoma bonusami. Wygrała też Rospiggarna Hallstavik z Jacobem Thorssellem w składzie. Szwed wywalczył 9 "oczek" z dwoma bonusami. 8 punktów to dorobek Grzegorza Zengoty w barwach Vastervik.


Michael Jepsen Jensen "pozamiatał" w Szwecji!

Masarna Avesta - Vastervik Speedway 48:42


Masarna Avesta - 48 pkt.

1. Antonio Lindbaeck - 5 (3,2,w,w)
2. Linus Sundstroem - 8+3 (2*,2*,0,3,1*)
3. Przemysław Pawlicki - 10+1 (2,3,2*,1,2)
4. Kim Nilsson - 9+3 (1*,2*,3,2,1*)
5. Tai Woffinden - 9+1 (2,2,1*,2,2)
6. John Lindman - 0 (u,w,0)
7. Adrian Cyfer - 7 (3,3,1)

Vastervik Speedway - 42 pkt.

1. Grzegorz Zengota - 8 (1,1,1,2,3)

2. Oskar Fajfer - 0 (0,0,-,-)
3. Peter Ljung - 18 (3,3,3,3,3,3)
4. Bartosz Smektała - 0 (0,0,-,0)
5. Peter Kildemand - 8+1 (3,1,1,2*,1,0)
6. Mikkel Bech - 6 (2,1,3,0,0)
7. Magnus Karlsson - 2+1 (1*,1,0)

Bieg po biegu:

1. Lindbaeck, Sundstroem, Zengota, Fajfer - 5:1 - (5:1)
2. Cyfer, Bech, Karlsson, Lindman (u) - 3:3 - (8:4)
3. Ljung, Pawlicki, Nilsson, Smektała - 3:3 - (11:7)
4. Kildemand, Woffinden, Karlsson, Lindman (w) - 2:4 - (13:11)
5. Cyfer, Sundstroem, Bech, Smektała - 5:1 - (18:12)
6. Pawlicki, Nilsson, Zengota, Fajfer - 5:1 - (23:13)
7. Ljung, Lindbaeck, Kildemand, Sundstroem - 2:4 - (25:17)
8. Nilsson, Pawlicki, Kildemand, Karlsson - 5:1 - (30:18)
9. Ljung, Woffinden, Zengota, Lindman - 2:4 - (32:22)
10. Bech, Kildemand, Cyfer, Lindbaeck (w) - 1:5 - (33:27)
11. Ljung, Nilsson, Woffinden, Bech - 3:3 - (36:30)
12. Sundstroem, Zengota, Pawlicki, Smektała - 4:2 - (40:32)
13. Ljung, Woffinden, Kildemand, Lindbaeck (w) - 2:4 - (42:36)
14. Zengota, Woffinden, Sundstroem, Bech - 3:3 - (45:39)
15. Ljung, Pawlicki, Nilsson, Kildemand - 3:3 - (48:42)

Indianerna Kumla - Eskilstuna Smederna 35:55


Indianerna Kumla - 35 pkt

1. Vaclav Milik - 12+1 (1*,2,3,2,1,3)
2. Bjarne Pedersen - 3+1 (2,1*,0,-,0)
3. Piotr Protasiewicz - 10+1 (2,2,1,2,1*,2)

4. Adrian Miedziński - 0 (0,0,0,-)
5. Kenneth Bjerre - 4 (3,1,0,0)
6. Victor Palovaara - 2 (2,0,0)
7. Ludvig Lindgren - 4+1 (1*,2,1,0)

Eskilstuna Smederna - 55 pkt

1. Fredrik Lindgren - 14 (3,3,3,3,2)
2. Andrzej Lebiediew - 4+1 (0,1,2*,1)
3. Michael Jepsen Jensen - 15 (3,3,3,3,3)

4. Mikkel Michelsen - 5 (1,3,1,0)
5. Niels Kristian Iversen - 8+4 (1*,2*,2,2*,1*)
6. Alexander Woentin - 0 (0,0,0)
7. Krzysztof Buczkowski - 9 (3,2,3,1)

Bieg po biegu:

1. F. Lindgren, Pedersen, Milik, Lebiediew - 3:3 - (3:3)
2. Buczkowski, Palovaara, L. Lindgren, Woentin - 3:3 - (6:6)
3. Jepsen Jensen, Protasiewicz, Michelsen, Miedziński - 2:4 - (8:10)
4. Bjerre, Buczkowski, Iversen, Palovaara - 3:3 - (11:13)
5. Michelsen, L. Lindgren, Pedersen, Woentin - 3:3 - (14:16)
6. F. Lindgren, Protasiewicz, Lebiediew, Miedziński - 2:4 - (16:20)
7. Jepsen Jensen, Milik, Michelsen, Pedersen - 2:4 - (18:24)
8. Buczkowski, Iversen, Protasiewicz, Miedziński - 1:5 - (19:29)
9. F. Lindgren, Lebiediew, Bjerre, Palovaara - 1:5 - (20:34)
10. Milik, Iversen, L. Lindgren, Woentin - 4:2 - (24:36)
11. Jepsen Jensen, Protasiewicz, Lebiediew, Bjerre - 2:4 - (26:40)
12. F. Lindgren, Milik, Protasiewicz, Michelsen - 3:3 - (29:43)
13. Jepsen Jensen, Iversen, Milik, Bjerre - 1:5 - (30:48)
14. Jepsen Jensen, Protasiewicz, Buczkowski, L. Lindgren - 2:4 - (32:52)
15. Milik, F. Lindgren, Iversen, Pedersen - 3:3 - (35:55)

Dackarna Malilla - Lejonen Gislaved 54:36


Dackarna Malilla - 54 pkt
9. Hans Andersen - 6+1 (2,1*,2,1)
10. Greg Hancock - 7+2 (1*,3,2,1*)
11. Oliver Berntzon - 9+1 (0,3,2*,2,2)
12. Patryk Dudek - 11+2 (3,2*,3,2*,1)
13. Maciej Janowski - 15 (3,3,3,3,3)
14. Joel Kling - 4 (3,1,0,0)
15. Paweł Przedpełski - 2+1 (2*,0,0)

Lejonen Gislaved - 36 pkt
1. Piotr Pawlicki - 9+1 (3,0,1*,3,2)
2. Mathias Thoernblom - 0 (0,-,-,-)
3. Chris Holder - 9+1 (1*,3,2,0,0,3)
4. Timo Lahti - 4 (2,2,0,0)
5. Maksym Drabik - 8 (2,0,3,1,2,0)
6. Kacper Woryna - 5+1 (1,1*,1,1,1)
7. Rohan Tungate - 1 (t,0,1)

Bieg po biegu:
1. Pawlicki, Andersen, Hancock, Thoernblom - 3:3 - (3:3)
2. Kling, Przedpełski, Woryna, Tungate (t) - 5:1 - (8:4)
3. Dudek, Lahti, Holder, Berntzon - 3:3 - (11:7)
4. Janowski, Drabik, Kling, Tungate - 4:2 - (15:9)
5. Hancock, Lahti, Woryna, Przedpełski - 3:3 - (18:12)
6. Berntzon, Dudek, Woryna, Pawlicki - 5:1 - (23:13)
7. Holder, Hancock, Andersen, Lahti - 3:3 - (26:16)
8. Dudek, Berntzon, Tungate, Drabik - 5:1 - (31:17)
9. Janowski, Holder, Pawlicki, Kling - 3:3 - (34:20)
10. Drabik, Andersen, Woryna, Przedpełski - 2:4 - (36:24)
11. Janowski, Dudek, Drabik, Holder - 5:1 - (41:25)
12. Pawlicki, Berntzon, Hancock, Lahti - 3:3 - (44:28)
13. Janowski, Drabik, Andersen, Holder - 4:2 - (48:30)
14. Holder, Berntzon, Woryna, Kling - 2:4 - (50:34)
15. Janowski, Pawlicki, Dudek, Drabik - 4:2 - (54:36)

Rospiggarna Hallstavik - Vetlanda 54:35

Rospiggarna Hallstavik - 54 pkt.
9. Jason Doyle - 7+1 (1,2*,3,1)
10. Robert Lambert - 10+1 (3,3,3,1*,w)
11. Andreas Jonsson - 10+1 (2*,3,3,2,w)
12. Jacob Thorssell - 9+2 (3,2*,1,1*,2)
13. Max Fricke - 7+2 (1*,1*,2,3,0)
14. Sam Masters - 6+1 (2*,2,2)
15. Kenneth Hansen - 5 (3,1,1)

Vetlanda Speedway - 35 pkt.

1. Szymon Woźniak - 0 (0,0,-,0)
2. Tomas H. Jonasson - 9 (2,1,3,0,0,3)
3. Artiom Łaguta - 1 (0,0,-,-,1)
4. Brady Kurtz - 9+1 (1,2,1,w,3,2*)
5. Bartosz Zmarzlik - 15 (3,2,2,3,2,3)
6. Kasper Lykke Nielsen - 0 (0,0,0)
7. Filip Hjelmland - 1 (1,0,0)

Bieg po biegu:

1. Lambert, Jonasson, Doyle, Woźniak - 4:2 - (4:2)
2. Hansen, Masters, Hjelmland, Nielsen - 5:1 - (9:3)
3. Thorssell, Jonsson, Kurtz, Łaguta - 5:1 - (14:4)
4. Zmarzlik, Masters, Fricke, Hjelmland - 3:3 - (17:7)
5. Lambert, Kurtz, Hansen, Nielsen - 4:2 - (21:9)
6. Jonsson, Thorssell, Jonasson, Woźniak - 5:1 - (26:10)
7. Lambert, Doyle, Kurtz, Łaguta - 5:1 - (31:11)
8. Jonsson, Zmarzlik, Thorssell, Hjelmland - 4:2 - (35:13)
9. Jonasson, Masters, Fricke, Kurtz (w) - 3:3 - (38:16)
10. Doyle, Zmarzlik, Hansen, Nielsen - 4:2 - (42:18)
11. Zmarzlik, Fricke, Thorssell, Jonasson - 3:3 - (45:21)
12. Kurtz, Jonsson, Lambert, Woźniak - 3:3 - (48:24)
13. Fricke, Zmarzlik, Doyle, Jonasson - 4:2 - (52:26)
14. Jonasson, Thorssell, Łaguta, Fricke - 2:4 - (54:30)
15. Zmarzlik, Kurtz, Jonsson (w), Lambert (w) - 0:5 - (54:35)

wyniki: sportowefakty.wp.pl
Justyna Niećkowiak (2018-05-15 20:53:58)
Wyślij link do serwisu:    Wykop    Facebook    Wyślij link do serwisu !    Wyślij link do serwisu!    


Przeczytaj również:

 • [2018-05-25 11:01:13] 7. runda Żużlowego Typera (typowanie) »
 • [2018-05-24 21:25:18] Srebrny Kask dla Smektały, 7. Niedźwiedź »
 • [2018-05-24 16:16:16] Finał Srebrnego Kasku na żywo (transmisja) »
 • [2018-05-24 15:53:57] Awizowane składy na derby! »
 • [2018-05-24 10:11:38] Mecz Falubaz - Stal (info organizacyjne) »
 • [2018-05-23 22:28:34] 4 dni do Derbów: Dobrze się znamy »
 • [2018-05-23 22:18:32] Dania: 16+1 pkt. Zengoty »
 • [2018-05-23 20:50:30] MDMW: Ostatnie miejsce Falubazu w Gnieźnie »
 • [2018-05-23 16:40:11] Dudek pojedzie w Speedway of Nations! »
 • [2018-05-23 13:13:59] Żużlowe transmisje (program tv) »

Zielonogórska Strona Żużlowa

<< wstecz


 Reklama
bilety


 Sonda

Kto będzie najlepszym zawodnikiem Falubazu w sezonie 2016?

    Andriy Karpov
    Patryk Dudek
    Piotr Protasiewicz
    Jason Doyle
    Inny zawodnik


 Reklama



 Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 7
(2018-05-27)
Forbet Włókniarz-Get Well0 : 0
Fogo Unia-Unia0 : 0
Falubaz-Stal0 : 0
GKM-Betard WTS0 : 0

Zobacz więcej »


 Tabela Ekstraligi
Fogo Unia Leszno11+94
forBet Włókniarz Częstochowa7-4
Betard Sparta Wrocław7+20
Cash Broker Stal Gorzów6+19
Grupa Azoty Unia Tarnów6-18
Falubaz ZG4-8
Get Well Toruń4-41
MRGARDEN GKM Grudziądz3-62
Zobacz więcej »

 W obiektywie

Zdjecie miesiąca - ŻUŻEL



:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Linki:    biuro rachunkowe zielona góra | fotografia ślubna zielona góra

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną i finansową.