sport zielona gora


 Informacje

 » Aktualności


 » Terminarz PLK
» Terminarz LM

Facebook

 Wyniki

 » PLK 2017/2018


 » Tabela PLK
» LM 2017/2018


 Klub

 » Dane klubu


 » Dane hali
 » Kadra

 Ciekawostki

 » PZKosz


 » Regulaminy
 » Opis dyscypliny
 » Mistrzowie Polski


 Inne

 » Linki  


 Redakcja

 » O nas


 » Redakcja
 » Reklama
 » Kontakt

 Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

 Provider


Aktualności - Koszykówka


Wyniki LNBA (9-12.11.2017 r.)

      W rozgrywkach Lubuskiego Nurtu Basketu Amatorskiego (LNBA) rozegrane zostały kolejne spotkania.  Oto komplet wyników.

R      e      k      l      a      m      a

DYWIZJA ATLANTYCKA – 6 kolejka

ZSM ZASTAL - SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL 102:79 (13-16, 23-25, 45-17, 21-21)
ZASTAL: Zabłocki 25, Lewandowski  22 (1), Terpiłowski 13 (1)
SIGMAPIT: Dziug Ł. 32 (5), Majewski 24 (1), Sadrakuła T. 12 (1)

ESCO CENTRUM RECYKLINGU – EXPETO 64:68 (11-12, 17-13, 22-24, 14-19)
ESCO: Kuciemba  20 (2), Kowalski  16, Kobylański 15 (3)
EXPETO: Milej 15 (1), Masłowski 11 (3), Sarnowski, Urbaniak i Cytrycki (2) po 10

EXPETO II - BOHAR PALETY 78:57 (21-16, 15-16, 26-8, 16-17)
EXPETO II: Witkiewicz 20 (2), Sługocki 13 (2), Darzynkiewicz 13 (2)
BOHAR: Dubniewski  14, Łazaruk 13 (3), Yurov 11

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI - KORONA FELGENHAUER LUBSKO 48:106 (11-24, 14-28, 8-26, 15-28)
PIJAKI: Jędrzejczak 16 (1), Gawroński, Stefanowicz A. (2) i Kowalczyk (2) po 8
KORONA: Kondycki 29 (5), Welc 18 (2), Drozdowski 16

KLINIKA WIŚNIOWA - ZSM ZASTAL 75:89 (24-22, 16-32, 15-19, 20-16)
KLINIKA: Krawczyk A. 27 (2), Malus 16 (2), Barański 13 (1)
ZASTAL: Terpiłowski 24 (2), Lewandowski  20 (2), Sołtysik 15 (2)

ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE - ENERGY BROKER POLAND OVB ZG 90:55 (26-10, 26-19, 14-14, 24-12)
ALDEMED: Dudka 20, Duszyński 18 (2), Witrylak 16 (4)
ENERGY: Stankiewicz 12 (2), Kurkiewicz 12, Paczkowski (1) i Zaradny (1) po 11

SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL  - ODDZIAŁ ORTOPEDYCZNY BASKET TEAM 65:85 (16-23, 8-23, 19-21, 22-18)
SIGMAPIT: Prałat 15 (1), Sadrakuła S. 10 (2), Bobowski 9 (1)
ODDZIAŁ: Samel 19 (5), Simiński 19, Reimann 15 (5)
 
DYWIZJA CENTRALNA – 7 kolejka

MAREK I PRZYJACIELE - DREWDACH RKA 76:67 (16-18, 25-17, 15-15, 20-17)
MAREK – Mól 24, Kurzawa 12, Bocian i Najbar (2) po 9
DREWDACH – Gogół 27 (2), Czyżewski 14, Szkudlarek 13

MILLENIUM FACTORY - SKM ZASTAL 69:77 (11-28, 15-18, 23-13, 20-18)
MILLENIUM – Jakubowski 23 (1), Starovoitov 18 (2), Śnieg 10
ZASTAL  – Delążek 27 (4), Jackiewicz 26 (3), Bator 15

MENCZESTER JUNAJTED  - OPTYK PUŚLECKI  74:108 (13-27, 24-26, 19-27, 18-28)
MENCZESTER – Ślotała 19, Czechowski 18 (2), Rudziński 11
OPTYK – Der K. 35, Der A. 22, Przecławski 19 (5)

ARPOL - DGA 49:66 (10-20, 16-15, 12-12, 11-19)
ARPOL – Marzec 13, Kozera 11 (2),Lewandowski 10
DGA – Bogdanov 17, Hojan 13 (3), Dygas 13 (2)

MAREK I PRZYJACIELE - TS BAZYLEWICZ 70:53 (14-4, 12-20, 28-15, 16-14)
MAREK – Sokołowski 20 (2), Mól 17, Łabiak 11 (1)
TS BAZYLEWICZ: Kaczmarek 23 (2), Kowalczyk 9 (1), Torresani 9

OPGK GEOMAP - DREWDACH RKA 66:69 (11-17, 13-18, 23-16, 19-18)
GEOMAP – Hajdamacha 20, Szpak 13 (3), Kucofaj 11
DREWDACH – Szkudlarek 24 (1), Strykowski 23 (5), Czyżewski 9

MAT-GROUP WSW - BESTIA SUPERUBEZPIECZENIA.PL  69:51 (20-12, 19-15, 11-9, 19-15)
WSW – Łukaszewski 23 (2), Przytuła 20, Szubert 10 (3)
BESTIA – Bednarczyk 14, Sawicki 10 (2), Popovic 8 (1)
 
DYWIZJA WSCHODNIO – ZACHODNIA – 5 kolejka

PERCEPTUS - SYPNIEWSKI TEAM 72:63 (23-9, 13-16, 23-26, 13-12)

PERCEPTUS – Kubicki 30, Draganik 19 (1), Biczyk 16
SYPNIEWSKI  - Kucharski P. 21, Kołtko 14 (1), Kucharski R. 11

LUXURY WORLD DAY SPA – DEVILS 67:51 (15:14, 19:7, 15:13, 18:17)

LUXURY – Piotrowicz 20 (2), Łysy 14, Kremer 9
DEVILS – Błaszczykiewicz 14 (4), Zil 12, Adamczewski i Gliński po 8

ECORAX KLUB KOKOSA - DRAGONS 60:57 (12-12, 13-10, 20-18, 15-17)
ECORAX- Szymkowiak 18 (4), Karasz 12, Landzwojczak 9 (1)
DRAGONS – Wiktorski 19, Lubowski 13 (1), Rynkiewicz 12 (3)

SĄ GORSI - JUŻ MI NIE PODAWAJ 52:65 (21-17, 11-17, 10-11, 10-20)
SĄ GORSI – Jurasek 14 (1), Juraczyk (3) i Kubasiak po 11
JUŻ MI – Małczak 22, Krzyżanowski Woj.  14, Kolata 10 (1)

KPL KUBWIT ARMATURA PRZEMYSŁOWA -  GDZIE JEST STEFAN 64:56 (20-20, 12-14, 17-20, 15-2)
KPL – Trudziński 18 (1), Gałka 9 (3), Jągowski i Walczak po 8
STEFAN – Beuge 33 (4), Pawłowski 8, Karnicki 5

NIEBIESCY - UKS TRÓJKA 83:54 (20-4, 19-12, 23-17, 21-21)
NIEBIESCY – Marciniak 22 (3), Dobija 14, Papier 13, Gajda 12
TRÓJKA – Welc Ag. 22, Sołoczyńska 12 (4), Cymer 12, Wojtkowiak 8

ŻYRANDOLE - HARD BOYS 72:53 (18-15, 20-18, 14-8, 20-12)

ŻYRANDOLE – Kaźmierczak, Uździcki i Huszcza (1) po 13
HARD – Piotrowski 13, Tomiak 12 (2), Skonieczny 10


Redakcja (2017-11-13 11:18:37)


Przeczytaj również:

 • [2018-01-17 08:31:20] Dziś mecz Sidigas Avellino - Stelmet Enea ZG »
 • [2018-01-17 08:15:44] Wyniki LNBA (10 - 14.01.2018 r.) »
 • [2018-01-13 19:05:17] Komentarze po meczu Stelmet Enea - Trefl »
 • [2018-01-13 18:44:51] Stelmet Enea BC - Trefl Sopot 90:94 »
 • [2018-01-12 21:45:32] EBL: W sobotę Stelmet Enea - Trefl Sopot »
 • [2018-01-11 14:44:18] PP: Stelmet Enea zagra z Legią Warszawa »
 • [2018-01-11 09:12:15] TOP 10 14. tygodnia PLK (video) »
 • [2018-01-10 08:47:07] Najlepsze akcje z meczu Stelmet - Besiktas (video) »
 • [2018-01-10 07:55:51] V.Dragicevic: Dziękuję naszym fanom! »
 • [2018-01-09 20:33:01] A.Urlep: Walczymy dalej! »
<< wstecz


 Reklama


 Sonda

Który z zespołów będzie najgroźniejszym rywalem Stelmetu w PLK?

    Polski Cukier Toruń
    Stal Ostrów
    Anwil Włocławek
    Rosa Radom
    inny



 Reklama



 Wyniki TBL
KOLEJKA NR 17
(2018-01-20)
Trefl-Polpharma0 : 0
King-MKS0 : 0
Polski Cukier-AZS0 : 0
Anwil-Miasto Szkła0 : 0
GTK-Rosa0 : 0
BM Slam Stal-PGE Turów0 : 0
Start-Czarni0 : 0
Asseco-Legia0 : 0
King-Stelmet0 : 0

Zobacz więcej »


 Tabela TBL
Anwil Włocławek311529-1295
Stelmet BC Zielona Góra291483-1333
Polski Cukier Toruń291465-1356
MKS Dąbrowa Górnicza291433-1329
PGE Turów Zgorzelec281503-1491
Rosa Radom251394-1321
Polpharma Starogard Gd.251314-1260
King Szczecin261460-1425
Asseco Gdynia261391-1420
TBV Start Lublin261400-1436
BM Slam Stal Ostrów241291-1270
Trefl Sopot251391-1389
Miasto Szkła Krosno221289-1367
AZS Koszalin221366-1488
Czarni Słupsk221338-1463
GTK Gliwice211342-1513
Zobacz więcej »

 W obiektywie

Zdjecie miesiąca - KOSZYKÓWKA


 Wyniki LM
KOLEJKA NR 11
(2018-01-16)
Besiktas Sompo Japan-CEZ0 : 0
Telekom Baskets-Aris0 : 0
Telenet -JSF0 : 0
Sidigas-Stelmet0 : 0

Zobacz więcej »



 Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra



:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Polecamy:    fotografia ślubna

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną i finansową.