Wyniki LNBA (24 - 26.01.2020 r.)
W rozgrywkach Lubuskiego Nurtu Basketu Amatorskiego (LNBA) rozegrane zostały kolejne spotkania. Oto komplet wyników.
DYWIZJA ATLANTYCKA – 15 kolejka
KAWON AVE GTI – EXPETO 94:76
KAWON: Krawczyk A. 28 (3), Krawczyk P. 25 (3), Wróbel 16
EXPETO: Falbagowski 22 (2), Sługocki 21 (4), Ristić 12 (1)
ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE – SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL 105:65
ALDEMED: Morkowski 21 (5), Szcześniak P. 16 (4), Brzózka 15 (3)
SIGMAPIT: Majewski 22 (6), Sadrakuła S. 21 (5), Lawrenc 12
GALERIA SREBRA HILENBARND – WIĘZIENIE STANOWE OHIO 100:61
GALERIA: Chmiel 27 (2), Simiński 22, Rabęda 15 (5)
WSO: Appelbaum 17 (1), Żłobiński 14, Protasiewicz 12
FOTOWOLTAIKA ENERGY BROOKER POLAND – SUPERUBEZPIECZENIA.PL 82:76
FOTO: Banach 29 (2), Samborski 17 (1), Stankiewicz 13 (3)
SUPER: Kowalski 19, Cielma 15 (1), Poźniak 12
Aktualna tabela: http://rozgrywki.lubuskikosz.pl/liga/178/tabela.html
DYWIZJA CENTRALNA – 15 kolejka
IDEA CONCEPT – MAJAMI HIT 50:68
IDEA: Hajdamacha 15, Daniszewski 8, Szymański 7
MAJAMI: Rafalik i Piotrowicz (3) po 13, Kliszewski 10 (1)
BESTIA – SYPNIEWSKI TEAM 76:83 (PO DOGRYWCE)
BESTIA: Bednarczyk 32 (4), Hossa D. 13 (1), Kunc i Ignaszewski (1) po 9
SYPNIEWSKI: Kucharski P. 23, Gliński (3) i Adamczewski po 14, Marcinkowski 13 (3)
RKA INSTALTELECOM.PL – PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 64:50
RKA: Gogół 22 (3), Szkudlarek J. 14 (1), Sołtysik 11
PIJAKI: Jędrzejczak 21 (1), Jakubowski 11 (1), Fabiś i Lepko po 6
ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW – ARPOL 61:105
WSW: Zieniewicz 15, Szubert 11 (1), Przytuła 9
ARPOL: Łopiński 32 (5), Bukowski 29 (4), Jaworski 16 (3)
ŻYRANDOLE – BATCAR 55:101
ŻYRANDOLE: Wesołowski 21 (1), Stańczyk 10, Uździcki 9
BATCAR: Matuszewski (3) i Błoszyk (3) po 20, Rozmarynowski 17
DGA – LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 20:0 (vo)
Aktualna tabela: http://rozgrywki.lubuskikosz.pl/liga/209/tabela.html
DYWIZJA WSCHODNIO – ZACHODNIA – 16 kolejka
EBRO – SAVICKI.PL RUN&GUN 52:54
EBRO: Książkiewicz 14, Puchan 13 (1), Drzymała 12 (2)
SAVICKI: Zdaniewicz 13 (1), Stefański (1) i Zubek (2) po 12, Wiktorski 11 (1)
HARD BOYS – BOHAR PALETY BASKET 54:83
HARD: Morda 15, Konieczny 11, Skonieczny 10
BOHAR: Dubniewski 21 (1), Michniewicz 17 (1), Baumgarten i Płokita po 14
SKY HIGH – 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 30:84
SKY: Wójcik 8, Włodarczyk i Wiśniewski po 6
5LPA: Szczeciński 37 (3), Ojrzanowski 11, Flieger 9
PERCEPTUS – WAŻNE ŻEBY GRAĆ 71:59
PERCEPTUS: Skrzypczak 20, Zabłocki 18 (2), Bromber 13
WAŻNE: Staniuszko 23 (1), Zawadzki 8, Ukleja 7 (1)
MENCZESTER JUNAJTED – NIEBIESCY 70:65
MENCZESTER: Gołąb W. 17 (2), Ślusarczyk 15 (3), Rudziński R. 13 (1)
NIEBIESCY: Domagała 26, Dąbrowski 17, Ciuk (1) i Mroczkowski (2) po 6
ECORAX REHAGYM KLUB KOKOSA – JUŻ MI NIE PODAWAJ 75:62
ECORAX: Raczyński 40 (1), Włodarczak 11 (3), Szymkowiak 6
JUŻ MI: Ślotała 16, Krzyżanowski 14, Cierpicki 9 (1)
Aktualna tabela- http-//rozgrywki.lubuskikosz.pl/liga/210/tabela.html
2020-01-27 17:35:11
Kategoria: kosz / newsy