Wyniki LNBA (24-26 II 2017)
Koszykarze Lubuskiego Nurtu Basketu Amatorskiego (LNBA) rozegrali kolejne spotkania. Oto komplet rezultatów i aktualna sytuacja w tabelach.
DYWIZJA ATLANTYCKA
CEMBE - ALDEMED Centrum Medyczne 59 – 64 (14-8, 18-17, 10-21, 17-18)
CEMBE: Nicolas Sarnowski 15, Łukasz Same 13(3), Bartosz Reimann 12(4)
ALDEMED Centrum Medyczne: Robert Morkowsk 27(4), Paweł Szcześniak 16(3), Marcin Szcześniak 9
SOLID-BUD Developer - BOHAR PALETY 83 : 63 (18:21, 26:13, 24:15, 15:14)
SOLID-BUD Developer : Grzegorz Taberski 28(5), Sławomir Poźniak 19, Sławomir Olszewski 14(1)
BOHAR PALETY: Maciej Michalski 31(4), Dominik Chociaj 8(2), Wojciech Dubniewski 6 (2)
EXPETO - UROLOG 60 : 50 (17:7, 15:11, 13:16, 15:16)
EXPETO: Krzysztof Cytrycki 14(1), Krzysztof Masłowski 13(1), Konrad Urbaniak 12
UROLOG: Artur Barański 19(3), Patryk Krawczyk 10, Jakub Urbanek 6
ZSM Zastal - SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL 100 : 50 (21:13, 25:14, 17:4, 37:19)
ZSM Zastal: Łukasz Terpiłowski 25(3), Krzysztof Nowak 21(4), Wojciech Nieśpiał 18
SIGMAPIT: Tomasz Sadrakuła 15(1), Wojciech Majewski 13(1), Sebastian Sadrakuła 12(2)
M DRUŻYNA PKT MECZE ZW. - POR. PKT. ZD. - PKT. STR. RóŻNICA STOSUNEK
1 SOLID-BUD 27 14 13 - 1 1153 - 790 363 1.4595
2 ALDEMED Centrum Medyczne 27 15 12 - 3 1082 - 924 158 1.1710
3 KORONA LUBSKO 23 14 9 – 5 1098 - 920 178 1.1935
4 EXPETO 23 14 9 – 5 940 - 905 35 1.0387
5 CEMBE 23 15 8 – 7 967 - 997 -30 0.9699
6 ENERGY BROKER POLAND - OVB ZIELONA GóRA 21 13 8 – 5 928 - 753 175 1.2324
7 ZSM ZASTAL 21 14 7 – 7 983 - 923 60 1.0650
8 BOHAR PALETY 20 15 5 – 10 935 - 1086 -151 0.8610
9 UROLOG 16 15 1 – 14 791 - 1152 -361 0.6866
10 SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL 15 15 0 - 15 908 - 1335 -427 0.6801
DYWIZJA WSCHODNIA
MAREK I PRZYJACIELE - MENCZESTER JUNAJTED 69 : 65 (21:18, 7:16, 19:12, 22:19)
MAREK I PRZYJACIELE : Paweł Matysiak 23(2), Krzysztof Bocian 17(3), Michał Lipczyński 9
MENCZESTER JUNAJTED : Radosław Rudziński 29(3), Artur Rudziński 10, Piotr Czechowski 10
TERMO PROJEKT TEAM - UKS TRóJKA 78 : 71 (12:19, 26:15, 23:17, 17:20)
TERMO: Przemysław Kucharski 39(1), Paweł Wojciechowski 19(3), Grzegorz Szczeciński 10,
UKS TRóJKA: Piotr Cymer 23, Magdalena Wojtkowiak 21(2), Agata Grabowiecka 14(4)
ESCO CENTRUM RECYKLINGU - DŻDŻOWNICE 56 : 53 (19:20, 15:12, 9:13, 13:8)
ESCO CENTRUM RECYKLINGU: Paweł Kuciemba 16(1), Bartosz Kalembkiewicz 14, Łukasz Mietlicki 9
DŻDŻOWNICE: Maciej Daniszewski 15 (1), Paweł Kędzierzyński 15(2), Patryk Malus 11(1),
Mat-Group WSW - TS BAZYLEWICZ 40 : 53 (10:19, 8:17, 14:7, 8:10)
Mat-Group WSW: Patryk Przytuła 21, Michał Zieniewicz 9, Piotr Gryglicki 7
TS BAZYLEWICZ: Kacper Janecki 25(4), Jarosław Brzeczka9, Jan Siedow 7
DGA - ŻYRANDOLE 71 : 72 (20:13, 16:10, 10:15, 9:17, d: 6:6, d: 10:11)
DGA : Dima Bogdanov 24(2), Krzysztof Hojan 12, Jakub Dygas 11(1),
ŻYRANDOLE: Daniel Wesołowski 15(2), Gracjan Huszcza 15(1), Bartosz Uździcki 10
WR24.PL ECORAX KLUB KOKOSA - MILLENIUM FACTORY 61 : 70 (14:17, 19:18, 16:13, 12:22)
WR24.PL ECORAX KLUB KOKOSA : Marek Karasz 16(1), Marcin Cyrok 16, Paweł Landzwojczak 12(1)
MILLENIUM FACTORY: Przemysław Bełdzikowski 39(5), Adrian Walenciak 12(1), Piotr Śnieg 7
M DRUŻYNA PKT MECZE ZW. - POR. PKT. ZD. - PKT. STR. RóŻNICA STOSUNEK
1 BODZIO TEAM 38 19 19 - 0 1691 - 1016 675 1.6644
2 DGA 35 19 16 – 3 1356 - 1020 336 1.3294
3 Mat Group WSW 31 19 12 – 7 1237 - 1153 84 1.0729
4 MAREK I PRZYJACIELE 31 19 12 – 7 1250 - 1183 67 1.0566
5 TS BAZYLEWICZ 31 18 13 – 5 1095 - 1031 64 1.0621
6 MENCZESTER JUNAJTED 30 19 11 – 8 1302 - 1170 132 1.1128
7 DŻDŻOWNICE 27 19 8 – 11 1132 - 1161 -29 0.9750
8 ŻYRANDOLE 25 19 7 – 12 1224 - 1298 -74 0.9430
9 MILLENIUM FACTORY 25 19 6 – 13 1098 - 1241 -143 0.8848
10 WR24.PL ECORAX KLUB KOKOSA 24 19 5 – 14 1036 - 1288 -252 0.8043
11 TERMO PROJEKT TEAM 23 19 4 – 15 1153 - 1470 -317 0.7844
12 UKS TRóJKA 18 18 0 - 18 924 - 1467 -543 0.6299
DYWIZJA ZACHODNIA
WIĘZIENIE STANOWE OHIO - OPGK GEOMAP 56 : 68 (18:17, 11:19, 16:18, 11:14)
WIĘZIENIE STANOWE OHIO: Bartosz Kokociński 31(2), Krzysztof Appelbaum 10, Piotr Baut 8
OPGK GEOMAP: Maciej Hajdamacha 26, Maciej Kucofaj 15, Marcin Siwicki 9
DRAGONS - GRUPA24 49 : 60 (16:11, 15:19, 6:18, 12:12)
DRAGONS: Michał Trepka 19(3), Tomasz Lubowski 12(2), Adrian Jaworski 12(1)
GRUPA24: Radosław Piotrowski 17(2), Michał Lubas 15, Marcin Skonieczny 11
NIEBIESCY - DUAL MEBLE 73 : 43 (27:11, 14:14, 20:10, 12:8)
NIEBIESCY: Krzysztof Gajda 17(4), Ryszard Ciuk 9, Paweł Mroczkowski 9
DUAL MEBLE: Przemysław Jaworski 15(1), Kamil Jągowski 8, Rafał Kolasiński 6(2)
BESTIA - PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 52 : 85 (9:16, 14:17, 13:24, 16:28)
BESTIA: Tomasz Wróbel 21(1), Łukasz Ignaszewski 11(1), Kosma Zatorski 7
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI : Artur Borkowski 21, Bartosz Muńko 17(2), Paweł Kowalczyk(5)
BACHUSY REAKTYWACJA - ARPOL 67 : 49 (16:9, 20:4, 16:15, 15:21)
BACHUSY REAKTYWACJA: Andrzej Der 18, Krzysztof Der 17, Paweł Jakubowski 9
ARPOL : Damian Pilarski 15(2), Daniel Waloryszek 13, Grzegorz Mowczan 12(1)
KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY - RYCERZE KRóLA ARTURA 50 : 70 (15:22, 13:12, 13:15, 9:21)
KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY: Paweł Sługocki 15(1), Łukasz Hilenbrand 13, Piotr Darzynkiewicz 10
RYCERZE KRóLA ARTURA Artur Gogół 31(3), Jacek Szkudlarek 12(1), Michał Strykowski 10(1)
M DRUŻYNA PKT MECZE ZW. - POR. PKT. ZD. - PKT. STR. RóŻNICA STOSUNEK
1 KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY 35 19 16 – 3 1215 - 1047 168 1.1605
2 BACHUSY REAKTYWACJA 34 19 15 – 4 1417 - 1061 356 1.3355
3 PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 32 19 13 – 6 1451 - 1140 311 1.2728
4 ARPOL 32 19 13 – 6 1226 - 936 290 1.3098
5 WIĘZIENIE STANOWE OHIO 31 19 12 – 7 1369 - 1167 202 1.1731
6 OPGK GEOMAP 31 19 12 - 7 1273 - 1079 194 1.1798
7 RYCERZE KRóLA ARTURA 30 19 11 – 8 1175 - 1092 83 1.0760
8 BESTIA 28 19 9 – 10 1120 - 1143 -23 0.9799
9 NIEBIESCY 25 19 6 – 13 1130 - 1279 -149 0.8835
10 GRUPA24 22 19 3 – 16 893 - 1321 -428 0.6760
11 DRAGONS 21 19 3 – 16 962 - 1254 -292 0.7671
12 DUAL MEBLE 20 19 1 – 18 866 - 1578 -712 0.5488
CEMBE - ALDEMED Centrum Medyczne 59 – 64 (14-8, 18-17, 10-21, 17-18)
CEMBE: Nicolas Sarnowski 15, Łukasz Same 13(3), Bartosz Reimann 12(4)
ALDEMED Centrum Medyczne: Robert Morkowsk 27(4), Paweł Szcześniak 16(3), Marcin Szcześniak 9
SOLID-BUD Developer - BOHAR PALETY 83 : 63 (18:21, 26:13, 24:15, 15:14)
SOLID-BUD Developer : Grzegorz Taberski 28(5), Sławomir Poźniak 19, Sławomir Olszewski 14(1)
BOHAR PALETY: Maciej Michalski 31(4), Dominik Chociaj 8(2), Wojciech Dubniewski 6 (2)
EXPETO - UROLOG 60 : 50 (17:7, 15:11, 13:16, 15:16)
EXPETO: Krzysztof Cytrycki 14(1), Krzysztof Masłowski 13(1), Konrad Urbaniak 12
UROLOG: Artur Barański 19(3), Patryk Krawczyk 10, Jakub Urbanek 6
ZSM Zastal - SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL 100 : 50 (21:13, 25:14, 17:4, 37:19)
ZSM Zastal: Łukasz Terpiłowski 25(3), Krzysztof Nowak 21(4), Wojciech Nieśpiał 18
SIGMAPIT: Tomasz Sadrakuła 15(1), Wojciech Majewski 13(1), Sebastian Sadrakuła 12(2)
M DRUŻYNA PKT MECZE ZW. - POR. PKT. ZD. - PKT. STR. RóŻNICA STOSUNEK
1 SOLID-BUD 27 14 13 - 1 1153 - 790 363 1.4595
2 ALDEMED Centrum Medyczne 27 15 12 - 3 1082 - 924 158 1.1710
3 KORONA LUBSKO 23 14 9 – 5 1098 - 920 178 1.1935
4 EXPETO 23 14 9 – 5 940 - 905 35 1.0387
5 CEMBE 23 15 8 – 7 967 - 997 -30 0.9699
6 ENERGY BROKER POLAND - OVB ZIELONA GóRA 21 13 8 – 5 928 - 753 175 1.2324
7 ZSM ZASTAL 21 14 7 – 7 983 - 923 60 1.0650
8 BOHAR PALETY 20 15 5 – 10 935 - 1086 -151 0.8610
9 UROLOG 16 15 1 – 14 791 - 1152 -361 0.6866
10 SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL 15 15 0 - 15 908 - 1335 -427 0.6801
DYWIZJA WSCHODNIA
MAREK I PRZYJACIELE - MENCZESTER JUNAJTED 69 : 65 (21:18, 7:16, 19:12, 22:19)
MAREK I PRZYJACIELE : Paweł Matysiak 23(2), Krzysztof Bocian 17(3), Michał Lipczyński 9
MENCZESTER JUNAJTED : Radosław Rudziński 29(3), Artur Rudziński 10, Piotr Czechowski 10
TERMO PROJEKT TEAM - UKS TRóJKA 78 : 71 (12:19, 26:15, 23:17, 17:20)
TERMO: Przemysław Kucharski 39(1), Paweł Wojciechowski 19(3), Grzegorz Szczeciński 10,
UKS TRóJKA: Piotr Cymer 23, Magdalena Wojtkowiak 21(2), Agata Grabowiecka 14(4)
ESCO CENTRUM RECYKLINGU - DŻDŻOWNICE 56 : 53 (19:20, 15:12, 9:13, 13:8)
ESCO CENTRUM RECYKLINGU: Paweł Kuciemba 16(1), Bartosz Kalembkiewicz 14, Łukasz Mietlicki 9
DŻDŻOWNICE: Maciej Daniszewski 15 (1), Paweł Kędzierzyński 15(2), Patryk Malus 11(1),
Mat-Group WSW - TS BAZYLEWICZ 40 : 53 (10:19, 8:17, 14:7, 8:10)
Mat-Group WSW: Patryk Przytuła 21, Michał Zieniewicz 9, Piotr Gryglicki 7
TS BAZYLEWICZ: Kacper Janecki 25(4), Jarosław Brzeczka9, Jan Siedow 7
DGA - ŻYRANDOLE 71 : 72 (20:13, 16:10, 10:15, 9:17, d: 6:6, d: 10:11)
DGA : Dima Bogdanov 24(2), Krzysztof Hojan 12, Jakub Dygas 11(1),
ŻYRANDOLE: Daniel Wesołowski 15(2), Gracjan Huszcza 15(1), Bartosz Uździcki 10
WR24.PL ECORAX KLUB KOKOSA - MILLENIUM FACTORY 61 : 70 (14:17, 19:18, 16:13, 12:22)
WR24.PL ECORAX KLUB KOKOSA : Marek Karasz 16(1), Marcin Cyrok 16, Paweł Landzwojczak 12(1)
MILLENIUM FACTORY: Przemysław Bełdzikowski 39(5), Adrian Walenciak 12(1), Piotr Śnieg 7
M DRUŻYNA PKT MECZE ZW. - POR. PKT. ZD. - PKT. STR. RóŻNICA STOSUNEK
1 BODZIO TEAM 38 19 19 - 0 1691 - 1016 675 1.6644
2 DGA 35 19 16 – 3 1356 - 1020 336 1.3294
3 Mat Group WSW 31 19 12 – 7 1237 - 1153 84 1.0729
4 MAREK I PRZYJACIELE 31 19 12 – 7 1250 - 1183 67 1.0566
5 TS BAZYLEWICZ 31 18 13 – 5 1095 - 1031 64 1.0621
6 MENCZESTER JUNAJTED 30 19 11 – 8 1302 - 1170 132 1.1128
7 DŻDŻOWNICE 27 19 8 – 11 1132 - 1161 -29 0.9750
8 ŻYRANDOLE 25 19 7 – 12 1224 - 1298 -74 0.9430
9 MILLENIUM FACTORY 25 19 6 – 13 1098 - 1241 -143 0.8848
10 WR24.PL ECORAX KLUB KOKOSA 24 19 5 – 14 1036 - 1288 -252 0.8043
11 TERMO PROJEKT TEAM 23 19 4 – 15 1153 - 1470 -317 0.7844
12 UKS TRóJKA 18 18 0 - 18 924 - 1467 -543 0.6299
DYWIZJA ZACHODNIA
WIĘZIENIE STANOWE OHIO - OPGK GEOMAP 56 : 68 (18:17, 11:19, 16:18, 11:14)
WIĘZIENIE STANOWE OHIO: Bartosz Kokociński 31(2), Krzysztof Appelbaum 10, Piotr Baut 8
OPGK GEOMAP: Maciej Hajdamacha 26, Maciej Kucofaj 15, Marcin Siwicki 9
DRAGONS - GRUPA24 49 : 60 (16:11, 15:19, 6:18, 12:12)
DRAGONS: Michał Trepka 19(3), Tomasz Lubowski 12(2), Adrian Jaworski 12(1)
GRUPA24: Radosław Piotrowski 17(2), Michał Lubas 15, Marcin Skonieczny 11
NIEBIESCY - DUAL MEBLE 73 : 43 (27:11, 14:14, 20:10, 12:8)
NIEBIESCY: Krzysztof Gajda 17(4), Ryszard Ciuk 9, Paweł Mroczkowski 9
DUAL MEBLE: Przemysław Jaworski 15(1), Kamil Jągowski 8, Rafał Kolasiński 6(2)
BESTIA - PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 52 : 85 (9:16, 14:17, 13:24, 16:28)
BESTIA: Tomasz Wróbel 21(1), Łukasz Ignaszewski 11(1), Kosma Zatorski 7
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI : Artur Borkowski 21, Bartosz Muńko 17(2), Paweł Kowalczyk(5)
BACHUSY REAKTYWACJA - ARPOL 67 : 49 (16:9, 20:4, 16:15, 15:21)
BACHUSY REAKTYWACJA: Andrzej Der 18, Krzysztof Der 17, Paweł Jakubowski 9
ARPOL : Damian Pilarski 15(2), Daniel Waloryszek 13, Grzegorz Mowczan 12(1)
KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY - RYCERZE KRóLA ARTURA 50 : 70 (15:22, 13:12, 13:15, 9:21)
KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY: Paweł Sługocki 15(1), Łukasz Hilenbrand 13, Piotr Darzynkiewicz 10
RYCERZE KRóLA ARTURA Artur Gogół 31(3), Jacek Szkudlarek 12(1), Michał Strykowski 10(1)
M DRUŻYNA PKT MECZE ZW. - POR. PKT. ZD. - PKT. STR. RóŻNICA STOSUNEK
1 KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY 35 19 16 – 3 1215 - 1047 168 1.1605
2 BACHUSY REAKTYWACJA 34 19 15 – 4 1417 - 1061 356 1.3355
3 PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 32 19 13 – 6 1451 - 1140 311 1.2728
4 ARPOL 32 19 13 – 6 1226 - 936 290 1.3098
5 WIĘZIENIE STANOWE OHIO 31 19 12 – 7 1369 - 1167 202 1.1731
6 OPGK GEOMAP 31 19 12 - 7 1273 - 1079 194 1.1798
7 RYCERZE KRóLA ARTURA 30 19 11 – 8 1175 - 1092 83 1.0760
8 BESTIA 28 19 9 – 10 1120 - 1143 -23 0.9799
9 NIEBIESCY 25 19 6 – 13 1130 - 1279 -149 0.8835
10 GRUPA24 22 19 3 – 16 893 - 1321 -428 0.6760
11 DRAGONS 21 19 3 – 16 962 - 1254 -292 0.7671
12 DUAL MEBLE 20 19 1 – 18 866 - 1578 -712 0.5488
2017-02-28 09:25:47
Kategoria: kosz / newsy