sport zielona gora


 Informacje

 » Aktualności


 » Terminarz PLK
» Terminarz LM

Facebook

 Wyniki

 » PLK 2017/2018


 » Tabela PLK
» LM 2017/2018


 Klub

 » Dane klubu


 » Dane hali
 » Kadra

 Ciekawostki

 » PZKosz


 » Regulaminy
 » Opis dyscypliny
 » Mistrzowie Polski


 Inne

 » Linki  


 Redakcja

 » O nas


 » Redakcja
 » Reklama
 » Kontakt

 Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

 Provider


Aktualności - Koszykówka


Wyniki LNBA (13 -15.04.2018 r.)

   Za nami kolejne mecze LNBA. W Dywizji Atlantyckiej rozpoczyna się runda Play Off/Play Out, gdzie rywalizacja toczy się do 2 zwycięstw. Szczegóły poniżej.

R      e      k      l      a      m      a

DYWIZJA ATLANTYCKA – 22 kolejka

KORONA FELGENHAUER LUBSKO - SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL 130:76 (31:23, 35:8, 31:22, 33:23)
KORONA - Kondycki 36 (6), Szeliga 24, Jędryś 19 (5)
SIGMAPIT -  Sadrakuła T. 23 (4), Sadrakuła S. 19 (5), Prałat 17 (2)

EXPETO II – GAMA OLSZEWSCY 75:79 (20:24, 14:15, 21:22, 20:18)
EXPETO II – Sługocki 21 (3),  Darzynkiewicz 17 (4), Witkiewicz 16 (2)
ODDZIAŁ - Magdziej 21 (3), Bujaski (2) i Simiński po 18, Samel 17 (2)

ZSM ZASTAL - BOHAR PALETY 94:65 (14:21, 29:8, 26:12, 25:24)
ZASTAL - Lewandowski 27 (1), Nieśpiał 16, Zabłocki 12
BOHAR - Szcześniak W. 24, Dubniewski  14, Łazaruk 13 (3)

WATAHA.PL - PIJAKI Z JEDNEJ PAKI  92:84 (24:19, 16:22, 16:15, 19:19, d: 17:9)
WATAHA – Banach 28 (3), Ogrodowski 25, Samborski 18 (4)
PIJAKI – Stefanowicz 36 (2), Kowalczyk 11 (2), Jędrzejczak 11 (1), Muńko 10

ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE - ESCO CENTRUM RECYKLINGU 87:68 (23:15, 17:22, 22:9, 25:22)
ALDEMED – Jepsen 21 (1), Szcześniak M. 17 (1), Morkowski (2) i Dudka po 14
ESCO – Kowalski 25, Płokita 16, Kobylański 15 (3)

EXPETO - KLINIKA WIŚNIOWA 78:61 (30:12, 16:14, 18:15, 14:20)
EXPETO – Sarnowski 37, Masłowski (2) i Rozmarynowski po 14
KLINIKA – Dzikowicz 21 (5), Malus 15 (2), Urbanek 13 (1)

DYWIZJA CENTRALNA – 24 kolejka

OPTYK PUŚLECKI - DREWDACH RKA 65:52 (13:6, 22:13, 19:13, 11:20)
OPTYK – Czerwonogrodzki 18, Der K. 14, Milewski 9
DREWDACH – Gogół 21 (2), Śniedzewski 11, Strykowski (1) i Kamiński po 7

MAREK I PRZYJACIELE - MENCZESTER JUNAJTED 61:60 (7:16, 16:10, 12:12, 26:22)
MAREK – Mańkowski 20 (1), Tołoczko 19, Łabiak 9 (1)
MENCZESTER – Rudziński A. 22,  Rudziński R. (1) i Czechowski (1) po  11

WIĘZIENIE STANOWE OHIO - MILLENIUM FACTORY 91:51 (21:14, 24:16, 19:17, 27:4)
OHIO – Kokociński  26, Maćkowiak 19 (2), Protasiewicz 17 (1)
MILLENIUM – Kliszewski 22, Kowalczyk 17 (1), Trelewski 10

TS BAZYLEWICZ  - MAT-GROUP WSW 112:83 (28:22, 22:19, 31:17, 31:25)
TS BAZYLEWICZ – Janecki R. 35 (7), Janecki K. 21, Brzeczka i Kaczmarek (3) po 15
WSW – Szubert 23 (1), Gryglicki P. 21 (3), Zieniewicz 18 (2)

DGA  - OPGK GEOMAP 92:67 (22:12, 16:22, 24:15, 30:18)
DGA – Bogdanov 21, Hojan (2) i Kownacki (1) i Dygas (2) po 14
GEOMAP – Hajdamacha 28 (1), Kucofaj 12, Siwicki 7

SKM ZASTAL - BESTIA SUPERUBEZPIECZENIA.PL  71:104 (12:19, 16:25, 16:27, 27:33)
ZASTAL  – Delążek 25 (3), Nahorski 17 (2), Jackiewicz 14
BESTIA – Kunc 21 (1), Bednarczyk 20, Popovic 15

DYWIZJA WSCHODNIO –ZACHODNIA – RUNDA PRE-PLAY OFF

14.04.2018 R.

SYPNIEWSKI TEAM – DEVILS 59:43
SYPNIEWSKI – Kucharski P. 16, Kucharski R. 14 (1), Marcinkowski 10 (2)
DEVILS – Adamczewski 17, Grochowiak 14 (1), Wiktorski 7

ECORAX KLUB KOKOSA - SĄ GORSI 53:47
ECORAX – Cyrok 26, Karasz 9, Bonderowicz 7 (1)
GORSI – Jurasek 12, Kubasiak 12, Juraczyk 8 (2)

KPL KUBWIT ARMATURA PRZEMYSŁOWA – HARD BOYS 71:58
KPL – Gałka 24 (2), Masłowski B. 13 (1), Jągowski 11
HARD  – Kurek 20 (1), Tomiak 16, Skonieczny 9

15.04.2018 R.

SYPNIEWSKI TEAM – DEVILS 75:71
SYPNIEWSKI – Kucharski P. 16, Kucharski R. 14 (1), Marcinkowski 10 (2)
DEVILS – Adamczewski 17, Grochowiak 14 (1), Wiktorski 7

ECORAX KLUB KOKOSA - SĄ GORSI 66:61
ECORAX – Włodarczak 18 (3), Karasz 13, Stuce 11
GORSI – Krzyna 18, Jurasek 11, Kubasiak i  Juraczyk (1) po 9

KPL KUBWIT ARMATURA PRZEMYSŁOWA – HARD BOYS 53:75
KPL – Masłowski B. 16 (1), Jągowski 10, Gałka 9
HARD  – Lubas 24, Piotrowski 13 (2), Sulkowski 12

W konsekwencji tych wyników w rundzie Play Off (do 2 zwycięstw) zagrają:

ŻYRANDOLE - KPL KUBWIT ARMATURA PRZEMYSŁOWA
LUXURY WORLD DAY SPA – HARD BOYS
JUŻ MI NIE PODAWAJ – SYPNIEWSKI TEAM
NIEBIESCY – ECORAX KLUB KOKOSA
Redakcja (2018-04-16 09:38:02)


Przeczytaj również:

 • [2018-04-22 20:42:10] Pary play off w Energa Basket Lidze »
 • [2018-04-22 19:45:45] Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea 83:74 »
 • [2018-04-20 23:29:26] Scenariusze przed ostatnią kolejką EBL »
 • [2018-04-19 22:19:09] Anwil Włocławek - Stelmet Enea 57:70 »
 • [2018-04-19 13:47:42] Anwil kontra Stelmet Enea na żywo w TV »
 • [2018-04-19 08:06:59] TOP 10 26. tygodnia PLK (video) »
 • [2018-04-16 12:57:39] Energa Basket Liga nadal na kanałach Polsatu »
 • [2018-04-14 20:06:19] PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea 106:104 »
 • [2018-04-14 08:34:48] Stelmet Enea zagra w Zgorzelcu »
 • [2018-04-12 12:04:18] TOP 10 25. tygodnia PLK (video) »
<< wstecz


 Reklama


 Sonda

Który z zespołów będzie najgroźniejszym rywalem Stelmetu w PLK?

    Polski Cukier Toruń
    Stal Ostrów
    Anwil Włocławek
    Rosa Radom
    inny



 Reklama



 Wyniki TBL
KOLEJKA NR 30
(2018-04-22)
PGE Turów-Legia0 : 0
Rosa-Asseco0 : 0
Start-Miasto Szkła0 : 0
AZS-BM Slam Stal0 : 0
MKS-GTK0 : 0
Anwil-Polpharma0 : 0
Stelmet-Polski Cukier0 : 0
Trefl-King0 : 0
Trefl-Czarni0 : 0

Zobacz więcej »


 Tabela TBL
Anwil Włocławek562732-2366
BM Slam Stal Ostrów552586-2350
Polski Cukier Toruń552730-2427
Stelmet BC Zielona Góra532738-2505
Rosa Radom522659-2531
MKS Dąbrowa Górnicza522642-2477
King Szczecin502656-2583
PGE Turów Zgorzelec502722-2707

TBV Start Gniezno492619-2588
Trefl Sopot492568-2519
Asseco Gdynia492607-2650
Polpharma Starogard Gd.472525-2527
AZS Koszalin432506-2756
GTK Gliwice422548-2756
Miasto Szkła Krosno402481-2711
Legia Warszawa372449-2823
Zobacz więcej »

 W obiektywie

Zdjecie miesiąca - KOSZYKÓWKA


 Wyniki LM


 Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra



:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Polecamy:    fotografia ślubna

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną i finansową.