sport zielona gora


 Informacje

 » Aktualności


 » Terminarz PLK
» Terminarz LM

Facebook

 Wyniki

 » PLK 2017/2018


 » Tabela PLK
» LM 2017/2018


 Klub

 » Dane klubu


 » Dane hali
 » Kadra

 Ciekawostki

 » PZKosz


 » Regulaminy
 » Opis dyscypliny
 » Mistrzowie Polski


 Inne

 » Linki  


 Redakcja

 » O nas


 » Redakcja
 » Reklama
 » Kontakt

 Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

 Provider


Aktualności - Koszykówka


Wyniki LNBA (10 - 11.02.2018 r.)

   W rozgrywkach Lubuskiego Nurtu Basketu Amatorskiego (LNBA) rozegrane zostały kolejne spotkania.  Oto komplet wyników.

R      e      k      l      a      m      a


DYWIZJA ATLANTYCKA – 16 kolejka

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI - BOHAR PALETY 75:65 (13-19, 20-10, 25-18, 17-18)
PIJAKI: Stefanowicz A. 41 (2), Muńko 13, Jędrzejczak 8
BOHAR: Dubniewski 21 (3), Cytrycki 14 (1), Napierała 12

ALDEMED Centrum Medyczne - ZSM ZASTAL 74:94 (27-23, 19-23, 11-27, 17-21)
ALDEMED: Szcześniak P. 25 (7), Duszyński 25 (1), Szcześniak M. 16 (1)
ZASTAL: Zabłocki 24 (2), Lewandowski 18, Nieśpiał 16

KLINIKA WIŚNIOWA - SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL 74:72 (18-21, 21-8, 19-23, 16-20)
KLINIKA: Barański 17 (2), Dzikowicz 12 (2), Krawczyk P. i Krawczyk A. po 11
SIGMAPIT: Rosiński 30 (5), Sadrakuła T. 11 (3), Sadrakuła S. 9 (1)

M    DRUŻYNA    PKT    MECZE    ZW. - POR.    PKT. ZD. - PKT. STR.    RÓŻNICA    STOSUNEK
1    ZSM ZASTAL    28    14    14 - 0    1202 - 932    270    1.2897
2    KORONA FELGENHAUER LUBSKO     26    14    12 - 2    1271 - 991    280    1.2825
3    ALDEMED Centrum Medyczne    25    14    11 - 3    1061 - 909    152    1.1672
4    KLINIKA WIŚNIOWA     24    16    8 - 8    1122 - 1198    -76    0.9366
5    GAMA OLSZEWSCY    23    15    8 - 7    1169 - 1123    46    1.0410
6    EXPETO    20    13    7 - 6    981 - 845    136    1.1609
7    EXPETO II    20    14    6 - 8    1040 - 1028    12    1.0117
8    WATAHA.PL    20    12    8 - 4    861 - 851    10    1.0118
9    BOHAR PALETY     20    16    4 - 12    1072 - 1245    -173    0.8610
10    ESCO CENTRUM RECYKLINGU    18    13    5 - 8    1016 - 920    96    1.1043
11    PIJAKI Z JEDNEJ PAKI     18    15    3 - 12    986 - 1347    -361    0.7320
12    SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL     16    16    0 - 16    1079 - 1471    -392    0.7335

DYWIZJA CENTRALNA – 18 kolejka

BESTIA SUPERUBEZPIECZENIA.PL - MENCZESTER JUNAJTED 90:98 (25-20, 19-22, 29-35, 17-21)
BESTIA – Bednarczyk 53 (9), Kunc 12, Ciesielski 12 (2)
MENCZESTER – Rudziński R. 30 (1), Czechowski 20, Michałowski 15

DGA - WIĘZIENIE STANOWE OHIO 89:73 (25-19, 24-12, 17-22, 23-20)
DGA – Hojan 16 (3), Olejniczak 16, Bogdanov 14 (1)
OHIO – Kokociński 20, Appelbaum 19 (1), Baut 14 (2)

OPGK GEOMAP - MAT-GROUP WSW 70:78 (9-17, 18-16, 10-26, 33-19)
GEOMAP – Wieczorek 17 (5), Iwanowski 14, Siwicki 13 (3)
WSW – Przytuła 27, Łukaszewski 20, Szubert 15 (1)

DREWDACH RKA - MILLENIUM FACTORY 71:54 (20-5, 17-16, 15-13, 19-20)
DREWDACH – Śniedzewski A. 20, Strykowski 19 (3), Kamiński 13
MILLENIUM - Jakubowski 40 (2), Kliszewski 12 (3), Mąkowski 2

SKM ZASTAL - ARPOL -  72:97 (21-24, 12-24, 19-22, 20-27)
SKM ZASTAL - Jackiewicz 38 (5), Delążek 14 (2), Nahorski 9
ARPOL – Jaworski 22, Napierała 20, Lewandowski 19 (1)

M    DRUŻYNA    PKT    MECZE    ZW. - POR.    PKT. ZD. - PKT. STR.    RÓŻNICA    STOSUNEK
1    ARPOL    32    17    15 - 2    1261 - 961    300    1.3122
2    WIĘZIENIE STANOWE OHIO    31    17    14 - 3    1279 - 1089    190    1.1745
3    DGA 26    15    11 - 4    1101 - 930    171    1.1839
4    MAT GROUP WSW    25    16    9 - 7    1126 - 1089    37    1.0340
5    DREWDACH RKA    25    17    8 - 9    1099 - 1172    -73    0.9377
6    OPTYK PUŚLECKI    23    15    8 - 7    1070 - 1026    44    1.0429
7    TS BAZYLEWICZ    23    16    7 - 9    1084 - 1075    9    1.1984
8    OPGK GEOMAP    22    15    7 - 8    1003 - 1057    -54    0.9489
9    BESTIA SUPERUBEZPIECZENIA.PL 22    17    5 - 12    1136 - 1239    -103    0.9169
10    SKM ZASTAL    22    16    7 - 9    1094 - 1218    -124    0.8982
11    MENCZESTER JUNAJTED    21    16    5 - 11    1128 - 1215    -87    0.9284
12    MAREK I PRZYJACIELE    20    16    4 - 12    1065 - 1196    -131    0.8905
13    MILLENIUM FACTORY    19    15    4 - 11    1018 - 1197    -179    0.8505

DYWIZJA WSCHODNIO – ZACHODNIA

MIEJSCA I-VII
ECORAX KLUB KOKOSA - SYPNIEWSKI TEAM 47:42 (16-7, 12-16, 19-19)
ECORAX – Cyrok 16, Karasz 14 (1), Bonderowicz 11 (1)
SYPNIEWSKI  - Kołtko 14, Kucharski R. 9 (1), Wojciechowski 7 (1)

ŻYRANDOLE - LUXURY WORLD DAY SPA  57:67 (9-11, 21-16, 17-21, 10-19)
ŻYRANDOLE – Huszcza 20 (3), Dudziński 13 (2), Mikulewicz 11 (2)
LUXURY – Piotrowicz An. 16 (3), Andrzejewski 15 (2), Kremer 13

M    DRUŻYNA    PKT    MECZE    ZW. - POR.    PKT. ZD. - PKT. STR.    RÓŻNICA    STOSUNEK
1    LUXURY WORLD DAY SPA    29    15    14 - 1    1106 - 814    292    1.3587
2    ŻYRANDOLE    26    14    12 - 2    1011 - 741    270    1.3644
3    ECORAX Klub Kokosa    25    15    10 - 5    885 - 856    29    1.0339
4    NIEBIESCY    24    14    10 - 4    1021 - 730    291    1.3986
5    JUŻ MI NIE PODAWAJ    23    14    9 - 5    808 - 808    0    1.2000
6    SYPNIEWSKI TEAM    22    15    7 - 8    919 - 900    19    1.0211
7    KPL KUBWIT ARMATURA PRZEMYSŁOWA    21    14    7 - 7    826 - 855    -29    0.9661

MIEJSCA VIII-XIII
DEVILS – GDZIE JEST STEFAN 75:43 (23-12, 20-13, 18-13, 14-5)
DEVILS – Adamczewski 24. Gliński 16 (2), Wojciechowski 12
STEFAN - Beuge 17 (3), Stanisławczyk I. 9, Stanisławczyk R. 7 (1)

HARD BOYS - UKS TRÓJKA 62:53 (11-18, 19-10, 16-16, 16-9)
HARD – Piotrowski R. 23, Tomiak 11 (1), Konieczny (1) i Skonieczny po 9
TRÓJKA – Cymer 14, Główka  12, Sołczyńska 12 (4), Welc Ag. 11 (1)

SĄ GORSI - PERCEPTUS 74:44 (11-16, 14-9, 27-7, 22-12)
GORSI – Dziudziel 16, Puchan 14, Strykowski 13
PERCEPTUS – Kubicki 10 (2), Draganik 9, Biczyk 8 (2)

M    DRUŻYNA    PKT    MECZE    ZW. - POR.    PKT. ZD. - PKT. STR.    RÓŻNICA    STOSUNEK
8    HARD BOYS    22    14    8 - 6    836 - 787    49    1.0623
9    DEVILS    22    14    8 - 6    800 - 771    29    1.0376
10    SĄ GORSI    20    14    6 - 8    760 - 765    -5    0.9935
11    PERCEPTUS    19    14    5 - 9    859 - 960    -101    0.8948
12    GDZIE JEST STEFAN    16    14    2 - 12    728 - 955    -227    0.7623
13    UKS TRÓJKA    15    14    1 - 13    696 - 995    -299    0.699
Justyna Niećkowiak (2018-02-12 20:52:28)


Przeczytaj również:

 • [2018-02-21 07:42:02] TOP 10 Pucharu Polski (video) »
 • [2018-02-20 14:19:02] Szewczyk po operacji »
 • [2018-02-20 13:29:21] Trwa sprzedaż biletów na mecz z AS Monaco »
 • [2018-02-20 12:33:33] Memoriał im. Piotra Galanta (wyniki) »
 • [2018-02-19 10:12:21] Konferencja po finale PP (video) »
 • [2018-02-18 19:52:54] Ł.Koszarek: Po prostu egzekucja była zła »
 • [2018-02-18 19:39:11] Puchar Polski nie dla Stelmetu Enea! »
 • [2018-02-18 11:02:28] Skrót Krüger&Matz Konkursu Wsadów (video) »
 • [2018-02-17 19:50:33] PP: Anwil Włocławek - Stelmet Enea 77:88 »
 • [2018-02-17 16:15:47] PP: Polski Cukier Toruń pierwszym finalistą »
<< wstecz


 Reklama


 Sonda

Który z zespołów będzie najgroźniejszym rywalem Stelmetu w PLK?

    Polski Cukier Toruń
    Stal Ostrów
    Anwil Włocławek
    Rosa Radom
    inny



 Reklama



 Wyniki TBL

 Tabela TBL
Anwil Włocławek411889-1560
Polski Cukier Toruń381862-1690
Stelmet BC Zielona Góra361758-1649
MKS Dąbrowa Górnicza361758-1649
BM Slam Stal Ostrów321561-1474
TBV Start Lublin321668-1633
PGE Turów Zgorzelec361923-1934
Asseco Gdynia311473-1493
Polpharma Starogard Gd.341744-1671
King Szczecin341838-1791
Rosa Radom321713-1662
Trefl Sopot311650-1637
Miasto Szkła Krosno301698-1790
GTK Gliwice301716-1838
AZS Koszalin301726-1853
Legia Warszawa241610-1908
Zobacz więcej »

 W obiektywie

Zdjecie miesiąca - KOSZYKÓWKA


 Wyniki LM


 Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra



:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Polecamy:    fotografia ślubna

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną i finansową.