Wyniki LNBA (04 - 06.10.2019 r.)
W rozgrywkach Lubuskiego Nurtu Basketu Amatorskiego (LNBA) rozegrane zostały kolejne spotkania. Oto komplet wyników.
DYWIZJA ATLANTYCKA – 2 kolejka
GEODEZJA CYTRYCKI BIOTLEY – WATAHA.PL 85:17
GEODEZJA: Cytrycki 27 (5), Stefanowicz 21 (1), Radkiewicz 9 (1)
WATAHA: Stankiewicz 18 (1), Urbaniak 14, Czapla 12 (2)
BACHUSY PBS – GALERIA SREBRA HILENBRAND 76:97
BACHUSY: Der K. 22, Borkowski 18 (1), Darzynkiewicz 11
GALERIA: Rabęda 23 (5), Brukszta 20 (3), Hilenbrand 20 (1)
SUPERUBEZPIECZENIA.PL - KAWON AVE GTI 82:80
SUPER: Kowalski 29, Poźniak 23, Konopski 11 (1)
KAWON: Krawczyk P. 21 (2), Krawczyk A. 19 (2), Wróbel 15
WIĘZIENIE STANOWE OHIO - ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE 36:81
WSO: Kokociński 16 (1), Maćkowiak 6, Iszczek i Żłobiński po 4
ALDEMED: Szcześniak P. 22 (6), Morkowski 17 (5), Duszyński 16 (1)
SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL - KORONA FELGENHAUER LUBSKO 75:90
SIGMAPIT: Prałat 23 (2), Rosiński 18 (3), Dziug Ł. 16 (4)
KORONA: Kamiński 17, Szeliga 16, Kondycki 15 (3)
EXPETO – DRIVE PRO 69:77
EXPETO: Ristsić 25 (3), Masłowski 25 (2), Flugel 8
DRIVE: Lewandowski 25 (1), Zabłocki 19, Nowak 14 (2)
Aktualna tabela: http://rozgrywki.lubuskikosz.pl/liga/178/tabela.html
DYWIZJA CENTRALNA – 2 kolejka
SYPNIEWSKI TEAM - ŻYRANDOLE 75:65
SYPNIEWSKI – Kucharski P. 26 (1), Adamczewski 17 (2), Kołtko 15 (3)
ŻYRANDOLE – Huszcza G. 23, Dudziński 9 (1), Uździcki 9
MAJAMI HIT - RKA INSTALTELECOM.PL 59:67
MAJAMI – Winiarski 20 (3), Walenciak 13, Rakowski 7 (1)
RKA – Gogół 28 (1), Kamiński 17, Sołtysik 10
BESTIA - IDEA CONCEPT 70:68
BESTIA – Bednarczyk 22 (2), Hossa D. 16 (2), Sawicki 11 (2)
IDEA – Wieczorek 26 (6), Szymański 19, Osiński (1) i Bluszcz po 7
BATCAR - DGA 69:52
BATCAR – Błoszyk 32 (5), Matuszewski 18, Ostrowski 10 (2)
DGA – Markisz 13, Krukowski 11 (2), Jankowski 10
LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE - ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW 68:54
LCL – Brzeczka 35 (1), Roszak 13, Czekaj 9
WSW – Gryglicki P. 15 (3), Smoliński 10, Przytuła 9 (1)
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI - ARPOL 57:81
PIJAKI – Gawroński 14 (2), Jędrzejczyk 11, Muńko B. 9 (3)
ARPOL – Łopiński 14 (1), Napierała 13, Kozera 11
Aktualna tabela: http://rozgrywki.lubuskikosz.pl/liga/209/tabela.html
DYWIZJA WSCHODNIO – ZACHODNIA - 2 kolejka
5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII - PERCEPTUS 57:63
5LPA – Ojrzanowski 25 (3), Szczeciński 15, Ostynowicz 7
PERCEPTUS – Skrzypczak 19, Kordel 17 (4), Ostrowski 10 (1)
KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE - HARD BOYS 63:64
KPL – Levchenko 18 (3), Jągowski 16 (1), Mordel 12
HARD – Lubas 13, Tomiak 10, Piotrowski 8
SAVICKI.PL RUN&GUN - MENCZESTER JUNAJTED 58:75
SAVICKI – Koc 15 (1), Wojnowski 13, Wiktorski 11 (2)
MENCZESTER – Czechowski 21, Gołąb W. 17 (4), Radczyc Piotr 14
WAŻNE ŻEBY GRAĆ - EBRO 46:61
WAŻNE – Zawadzki 16 (2), Einbacher 8, Hanc 6 (1)
EBRO – Dobrzyński 17 (1), Książkiewicz i Kibała po 10
BOHAR PALETY BASKET - ECORAX KLUB KOKOSA 76:70
BOHAR – Michniewicz 19 (1), Zborowski 12 (1), Lisiewicz (2) i Antecki i Skrónicki po 10
ECORAX – Raczyński 15, Landzwojczak 10, Bonderowicz (1) i Stuce i Karasz po 9
JUŻ MI NIE PODAWAJ - NIEBIESCY 48:80
JUŻ MI – Krzyżanowski 19 (1), Ślotała 12, Piotrowski 8
NIEBIESCY – Stelmasik 19, Grabowski 15 (3), Domagała 13
Aktualna tabela: http://rozgrywki.lubuskikosz.pl/liga/210/tabela.html
2019-10-07 08:22:10
Kategoria: kosz / newsy