Tak Stelmet Enea zagra w Energa Basket Lidze
Już 29. sierpnia Stelmet Enea rozpocznie batalię o obronę mistrzowskiego tytułu. Zobacz szczegółowy terminarz zielonogórskiej drużyny w rodzimej lidze.
Terminarz EBL:
Kolejka 1 29.08.2020
Trefl Sopot - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Kolejka 2 05.09.2020
Stelmet Enea BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 3 11.09.2020
Stelmet Enea BC Zielona Góra - GTK Gliwice
Kolejka 4 21.09.2020
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin
Kolejka 5 26.09.2020
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Legia Warszawa
Kolejka 6 30.09.2020
Stelmet Enea BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza
Kolejka 7 07.10.2020
Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Kolejka 8 14.10.2020
Enea Astoria Bydgoszcz - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Kolejka 9 21.10.2020
Stelmet Enea BC Zielona Góra - HydroTruck Radom
Kolejka 10 27.10.2020
Stelmet Enea BC Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard
Kolejka 11 30.10.2020
Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Kolejka 12 04.11.2020
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia
Kolejka 13 11.11.2020
Polpharma Starogard Gdański - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Kolejka 14 21.11.2020
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski
Kolejka 15 03.12.2020
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Start Lublin
Kolejka 16 10.12.2020
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot
Kolejka 17 18.12.2020
WKS Śląsk Wrocław - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Kolejka 18 23.12.2020
GTK Gliwice - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Kolejka 19 29.12.2020
King Szczecin - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Kolejka 20 03.01.2021
Legia Warszawa - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Kolejka 21 06.01.2021
MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Kolejka 22 13.01.2021
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń
Kolejka 23 20.01.2021
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Enea Astoria Bydgoszcz
Kolejka 24 27.01.2021
HydroTruck Radom - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Kolejka 25 04.02.2021
PGE Spójnia Stargard - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Kolejka 26 25.02.2021
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek
Kolejka 27 03.03.2021
Asseco Arka Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Kolejka 28 10.03.2021
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański
Kolejka 29 17.03.2021
Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Kolejka 30 20.03.2021
Start Lublin - Stelmet Enea BC Zielona Góra
PLAY-OFF
Ćwierćfinały: 27.03.-09.04.2021
Półfinały: 12.04.-23.04.2021
Finały: 26.04.-12.05.2021
2020-07-29 07:33:45
Kategoria: kosz / newsy